Abracon ASEDV-24.000MHZ-LR-T3
Oscillator Xo 24MHZ ±25PPM 15PF Cmos/hcmos/lvcmos 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-PIN Csmd T/r
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASEDV-24.000MHZ-LR-T3.
Master Electronics
Datasheet7 pages3 years ago
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Abracon ASEDV-24.000MHZ-LR-T3 provided by its distributors.
Standard Clock Oscillators OSC XO 24.000MHZ 1.6V - 3.6V CMOS SMD
SMD Crystal Oscillator 24MHz 1.6V to 3.63V 15pF 4-Pin CSMD T/R