Abracon AIAC-1812-33NK-T
Inductor RF Wirewound 0.033uH 10% 150MHz 100Q-Factor Air 3A 0.0059Ohm DCR T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon AIAC-1812-33NK-T.
Master Electronics
Datasheet4 pages5 years ago
Electro Sonic
Abracon SCT
Inventory History
3 month trend:
+53.84%