Abracon ACMP-Q5025-501-T
Common Mode Choke, 500 Ohm, 4A, 2010 Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMP-Q5025-501-T
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ACMP-Q5025-501-T.
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Abracon ACMP-Q5025-501-T provided by its distributors.
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD