Abracon ACMP-7038-141-T
Inductor Common Mode Choke 140Ohm 9A 10MilliOhms Wirewound 4-Pin SMD T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ACMP-7038-141-T.
Master Electronics
Datasheet6 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2022-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Abracon ACMP-7038-141-T provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 125V, 9A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 9A, 140 OHM;
CMC 9A 2LN 140 OHM SMD