Abracon ACMP-4528-121-T
Inductor Common Mode Choke 120Ohm 3A 50MilliOhms Wirewound 4-Pin SMD T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ACMP-4528-121-T.
Master Electronics
Datasheet6 pages2 years ago
Introduction Date2022-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Abracon ACMP-4528-121-T provided by its distributors.
ACMP-4528 Series 120 O 50 V 3 A ±25% Ferrite Core Common Mode Choke Filter
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 3A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 3A, 120 OHM;