Abracon ACML-0603H-300-T
Ferrite Chip Bead 30Ohm Multilayer 3A 0.03Ohm 2-Pin 0603 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ACML-0603H-300-T.
IHS
Datasheet6 pages5 years ago
Master Electronics
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Abracon ACML-0603H-300-T provided by its distributors.
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
BEAD 30 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 30