Abracon ABM8W-50.0000MHZ-8-R15-D1X
Crystal 50MHZ 8PF 4-PIN Csmd T/r Rohs Compliant: Yes
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ABM8W-50.0000MHZ-8-R15-D1X.
JRH Electronics
Datasheet9 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Abracon ABM8W-50.0000MHZ-8-R15-D1X provided by its distributors.
Crystal 50MHz 8pF 4-Pin CSMD T/R