Abracon ABM8-13.560MHZ-S-R40-D2XT3
Crystal 13.56MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) Series FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ABM8-13.560MHZ-S-R40-D2XT3.
JRH Electronics
Datasheet2 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Abracon ABM8-13.560MHZ-S-R40-D2XT3 provided by its distributors.