ABB Control XT4LU4250BFF000XXX
ABB, XT4LU4250BFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 175-250A, 4P, 600VAC, 100kA
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ABB Control XT4LU4250BFF000XXX.
IHS
Datasheet122 pages10 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of ABB Control XT4LU4250BFF000XXX provided by its distributors.
Xt4L 250Tma250 1250-2500 4Pfful/Csa |Abb XT4LU4250BFF000XXX
Circuit Breaker, 4-P, 250A, 600V,
Breaker-MC T-Mag 250-1250-2500
4 Pole(s), 250A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount