ABB Control OXP6X130
Operating Shaft 5.2" (130MM) L, Disconnect Switch Replacement Part
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ABB Control OXP6X130.
3 month trend:
-1.82%
Descriptions
Descriptions of ABB Control OXP6X130 provided by its distributors.
Square Switch Handle Shaft, 130 mm L x 6 mm W x 6 mm H.