APEM Q14P1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1CXXY24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.02%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1CXXY24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Yellow, Diffused
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL MNT INDICATOR YELLOW 2-PIN
Panel Mount Indicators 12V Yellow Prominent
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXY24E