APEM Q16P1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16P1BXXY12E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, QC 0.110", P16 SERIES
Descriptions
Descriptions de APEM Q16P1BXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 12VDC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXY12E