APEM Q16F1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1CXXY24E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
-10.20%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1CXXY24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 24VDC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXY24E