APEM Q14F1CXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1CXXY12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1CXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, YELLOW, 2.1V
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
APEM Q Serisi 14mm Sarı 12V LED
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXY12E