Murata LQW15AN43NG00D
Inductor RF Chip Wirewound 43nH 2% 100MHz 25Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-60.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN43NG00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
59,858
Authorized Distributors
6
Inductance
43 nH
43 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
250 mA
250 mA
DC Resistance (DCR)
700 mΩ
700 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 39nH 2% 100MHz 25Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 40nH 2% 100MHz 25Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 2% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.4GHz 1.6Ohm Max 43nH
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.3GHz 1.6Ohm Max 47nH
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.4GHz 1.5Ohm Max 39nH
描述
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Rf Inductor, Wirewound, 43Nh, 0.25A/0402 Rohs Compliant: Yes |Murata LQW15AN43NG00D
RF INDUCTOR, WIREWOUND, 43NH, 0.25A/0402; Available until stocks are exhausted
LQW Series 0402 43 nH ±2% 250 mA Wirewound Unshielded RF Inductor