Murata LQW15AN43NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-1.94%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN43NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
59,858
Authorized Distributors
6
Inductance
43 nH
43 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
250 mA
250 mA
DC Resistance (DCR)
700 mΩ
700 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 43nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 3GHz 250mA 25@250MHz 43nH 700m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 3000MHz 0.7Ohm 0.043μH
FIXED IND 43NH 250MA 0.7OHM SMD
INDUCTOR, 43NH, 3GHZ, 0.25A, 0402;