Coilcraft MSS1278-824KLD
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.24%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.73A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.45A 2.4Ohm DCR T/R
描述
Power inductor, shielded, 10/20% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 1.4MHz 1.296Ohm 820muH
FIXED IND 820UH 500MA 1.296 OHM