Bourns SRR1280-821K
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 1.5Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Electro Sonic
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.09%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR1280-821K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.73A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.75A 1.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 750mA 1.3Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
描述
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
100KHz 1.4MHz 940mA 700mA 20@796kHz 820¦ÌH 1.5¦¸ ¡À10% SMD,12.5X12.5MM 12.5mm*12.5mm*8mm
IND PWR SHLD 820UH 10% 100KHZ 20Q-FCTR FERRITE
FIXED IND 820UH 700MA 1.5OHM SMD
700mA 820uH ±10% 940mA SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SRR1280 Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 820muH
INDUCTOR POWER 820UH 0.70A SMD
Surface Mount Power Inductor, Srr1280 Series, 820 H, 10%, Shielded, 1.5 Ohm, 700 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1280-821K