Coilcraft MSS1278T-824KLD
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft DirectMSS1278T-824KLD2,0171Tape & Reel (13 in.)
9h
Mouser994-MSS1278T-824KLD4931Tape & Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+103%
Introduction Date2007-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.73A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.45A 2.4Ohm DCR T/R
描述
Power inductor, high temp, 10/20/30% tol, SMT, RoHS
OBSOLETE. 30% tolerance no longer offered. Change 'N' to 'M' for 20% tolerance.