Murata RDE5C1H121J0M1H03A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Through Hole Mount, 1610
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata RDE5C1H121J0M1H03A.
Trend di 3 mesi:
+34.27%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Stock
11,250
Authorized Distributors
3
Capacitance
120 pF
120 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
Parti correlate
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Automotive Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Through Hole Mount, 1410
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
KYOCERA AVXSR151A121JAA
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Yageo GroupC315C121J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 120pF C0G 5% LS=2.54mm
KYOCERA AVXSR151A121JAR
Descrizioni
Descrizioni di Murata RDE5C1H121J0M1H03A fornite dai suoi distributori.
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 RADIAL
120pF ¡À5% C0G(NP0) 50V 4mm*2.5mm*6mm
CAP, 120PF, 50V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 120pF; Voltage Rating: 50V; Product Range: RDE Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacing: 5mm; Operat