Vishay ALSR05200R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05200R0JE12.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
1
Authorized Distributors
3
Resistance
200 Ω
200 Ω
200 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Ceramic, Wirewound
Ceramic, Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J200E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 200Ohm 5W
Ohmite25J200
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 30V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05200R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 200 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
RES 200 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 200 5% E12 e3