Vishay ALSR05180R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 30V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05180R0JE12.
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite22J180E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 180ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 180ohm, 42.426V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 180Ohm 1W
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05180R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 180Ohm ±30ppm/C
RES 180 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 180 5% E12 e3
180¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm