Vishay ALSR05220R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05220R0JE12.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
2,758
Authorized Distributors
4
Resistance
220 Ω
220 Ω
220 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J220
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 225ohm, 33.541V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 220Ohm 1W
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05220R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 220Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 220 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
220¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm