Vishay ALSR03200R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR03200R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite23J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J200
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J200E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 200Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 200ohm, 44.721V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR03200R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 200Ohms ±30ppm/C
RES WIREWOUND 200 OHM 3W 5% AXIAL
200¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm