Murata LQW18AN28NJ80D
General Purpose Inductor, 0.028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN28NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Stock
1
Authorized Distributors
3
Inductance
28 nH
28 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.2 A
1.2 A
DC Resistance (DCR)
98 mΩ
98 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 27nH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1206 T/R
Ind Chip Wirewound 27nH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 27nH 5% 100MHz 42Q-Factor 590mA 116mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 27nH 5% 250MHz 75Q-Factor Ceramic 1.3A 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN28NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 28nH 5% 0603 Paper T/R
FIXED IND 28NH 1.2A 0.098OHM SMD
INDUCTOR, 28NH, 3.6GHZ, 1.2A, 0603;