Murata LQW18AN30NJ80D
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN30NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Stock
1
Authorized Distributors
4
Inductance
30 nH
30 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.1 A
1.1 A
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Q Factor
40
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.031uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN30NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 30nH 5% 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 30NH, 2.88GHZ, 1.1A, 0603;
FIXED IND 30NH 1.1A 0.12OHM SMD