Murata LQW18AN28NJ8ZD
General Purpose Inductor, 0.028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN28NJ8ZD.
Tendance sur 3 mois:
-2.12%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN28NJ8ZD fournies par ses distributeurs.
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 3.6GHz 98mOhm Max 28nH
Ind Chip Wirewound 28nH 5% 0603 Paper T/R
100MHz 3.6GHz 1.2A 40@250MHz 28nH 98m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 28NH 1.2A 0.098OHM SMD
INDUCTOR, 28NH, 3.6GHZ, 1.2A, 0603;