Yageo Group R60MI3100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MI3100AA30K.
IHS
Datasheet26 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Farnell
Newark
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+21.95%
Stock
22,599
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
11.9888 mm
11.9888 mm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4104KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF3100506AK
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Capacitor Film 0.1uF 400VDC/220VAC PET 10% 17.5 X 5 X 11mm RDL 15mm Loose in Box
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MI3100AA30K fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, 0.1 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 105°C Loose in Box
Avnet Japan
GENERAL PURPOSE METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR
Film Capacitors 400volts 0.1uF 10% 15mm
FILM CAPACITOR, 0.1UF, 400VDC, RADIAL;
Film Capacitors 400V 0.1 uF 105C 10% 2 Pin LS=15
MKT Capacitor 0,1uF 400V 10% P15
FILM CAPACITOR, POLYETHYLENE TER
Capacitor, 100nF, 200VAC, 400VDC, 10%
Radial R60 200V 0.1muF ±10% 0.709Lx0.197W 18.00mmx5.00mm
0,1 U 400V |Kemet 60MI3100AA30K