TDK B32522N6104K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32522N6104K189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4104KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MI3100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32522N6104K189 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.10uF, 450V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
卤10% 450V 100nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAP MKT BOX 0.1µF 10% 450Vdc LS 15mm
CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL