Cornell Dubilier 160104K400G-F
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR60MI31005030K
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bag
Yageo GroupR60MF3100506AK
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MI3100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier 160104K400G-F fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 125C
Radial FILM CAPACITOR 160 200V 0.1muF ±10% 0.709Lx0.236W 18.00mmx6.00mm
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.1UF, 400V, 10%, RADIAL; Dielectric Type:Metallized PET; Capacitor Case Style:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating VAC:-; Voltage Rating VDC:400V; No. of Pins:2
Capacitor Polyester Film 0.1Uf, 400V, 10%, Radial; Rango De Producto:Serie 160; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:400V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 160104K400G-F