Vishay 150D157X0006R2B
Cap Tant Solid 150uF 6V 20% (7.34 X 17.42mm) Axial 125°C Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay 150D157X0006R2B herunter.
Alternative Teile
Dieser Teil
Stock
2,472
Authorized Distributors
3
Capacitance
150 µF
150 µF
Mount
Through Hole
Voltage Rating (DC)
6 V
6 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Leakage Current
6 µA
4.5 µA
Dissipation Factor
6 %
Lieferkette
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Cap Tant Solid 150uF 6V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial 125°C Bulk