Panasonic ERA-3AED162V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 1, 600 Ohm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERA-3AED162V herunter.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-19
Verwandte Teile
PanasonicERA-3AED152V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603DRD071K6L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1600ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603DRD071K65L
Res Thin Film 0603 1.65K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603DRD071K47L
Res Thin Film 0603 1.47K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ3RBD1601V
Res Thick Film 0603 1.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
RK73H FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±100ppm/C 1.6kOhm 0.1W 1/10W
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERA-3AED162V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3AED162V
ERA-3A FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 1.6kOhm 0.1W 1/10W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 1600½, 0.5%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/10W 0603