KOA Speer RK73H1JTTD1601D
RK73H FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±100ppm/C 1.6kOhm 0.1W 1/10W
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RK73H1JTTD1601D herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0603DR-071K6L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 1.6kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ3RBD1601V
Res Thick Film 0603 1.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-3AED162V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 1,600 OHM
Yageo GroupRC0603DR-071K5L
RC FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±100ppm/C 1.5kOhm 0.1W 1/10W
Yageo GroupRC0603DR-071K47L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 1.47kOhm 0.5% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.11W, 1500ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RK73H1JTTD1601D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1600ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
SMD Resistor 0603 1.69KΩ ±0.5% 1/10W ±100ppm/℃
Thick Film Resistors - SMD 1.6K OHM .5%