KYOCERA AVX VC060314A300DP
TVS Varistor, 10 VAC, 14 VDC, TransGuard, 32 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX VC060314A300DP herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 4 Jahren
Farnell
Future Electronics
_legacy Avnet
Garrett
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+36.78%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR; CAP 130PF; MULTILAYER SMD 0603; VOL-RTG 18 VDC
LittelfuseV14MLA0603H
MLA Series 0603 14 VDC 10 V RMS 34.5 V Clamp 30 A 180 pF SMT Multilayer Varistor
LittelfuseV14MLA0603NH
Multi-Layer Varistor Smf For Automotive/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V14MLA0603NHAUTO
TVS Varistor, 11 VDC, AVRM, 30 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX VC060314A300DP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
0603 14 VDC 350 pF Surface Mount Multilayer Ceramic Varistor
TVSS, FOR INDUSTRIAL EQUIP,30A, SMD, SOLDER TERM,1.6MMLX0.8MMWX0.9MMH, CLAMP-V 32V
Var MLV 10VAC/14VDC 30A 18.5V 0603 SMD T/R
Suppressor; 18.5 V +/- 12%; 0603
RS APAC
VC 0603 DC=14V CL=32V 0,1J 30A
Voltage Rating Vac:10V; Voltage Rating Vdc:14V; Product Range:Transguard Series; Clamping Voltage Vc Max:32V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx VC060314A300DP.