Vishay CW005750R0JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
New Yorker Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
750 Ω
750 Ω
750 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 700ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 750Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J680E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 680Ohm 3W
Ohmite23J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
CW Series Ø 7.92 x 22.22 mm 5 W 750 Ohm ±30 ppm/°C Axial Lead Wirewound Resistor
RESISTOR, WIREWOUND, 750 OHM, 5W, 5%
CW-5 750 5% E73 e3