Vishay CW005700R0JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 700ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页19 年前
New Yorker Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J680E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 680Ohm 3W
Ohmite23J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623730-3
Res, 680R, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 2-1623730-3
Ohmite45J680E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 680ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623724-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 680ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 700 OHM 6.5W 5% AXIAL
RESISTOR, WIREWOUND, 700 OHM, 5W, 5%
CW-5 700 5% E73 e3