Vishay ALSR03750R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 750Ohm 3W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite23J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J680E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 680Ohm 3W
Ohmite23J800
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.1664V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 750 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
750¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm