Vishay CRCW12063R30FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Future Electronics
Stock
13,005
Resistance
3.3 Ω
3.3 Ω
3.3 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Yageo GroupRC1206FR-073R3L
Res Thick Film 1206 3.3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 3.3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-7W3R3L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-133R3L
Res Thick Film 1206 3.24 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 3.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 3.3 OHM 1% 1/4W 1206
Crcw1206 3.3 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW12063R30FKTA
Thick Film Resistors 1/4watt 3.3ohms 1%
CRCW1206 3.3 1% 100 RT1