KOA Speer RK73H2BTTD3R24F
Res Thick Film 1206 3.24 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
58,588
Authorized Distributors
2
Resistance
3.24 Ω
3.24 Ω
3.24 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film 1206 3.24 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
250mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 3.01Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 3.32 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.24ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watts 3.24ohms 1%
3.24¦¸ ¡À1% 250mW ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm