Panasonic ERJ-8GEYJ124V
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 120 kΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ124V
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
element14 APAC
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.70%
符号封装
3D下载
Resistance
120 kΩ
120 kΩ
120 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film 1206 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 1206 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 120000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 130K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 110K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 110K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 120Kohm, 7 inc
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 120kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1206 120Kohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 120000 ½, 5 %, 0.25 W