KOA Speer RK73B2BTTD114J
Res Thick Film 1206 110K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
80,485
Authorized Distributors
6
Resistance
110 kΩ
110 kΩ
110 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ114V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 110Kohm, 7 inc
Res Thick Film 1206 110K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ-8GEYJ104V
Res Thick Film 1206 100K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8GEYJ124V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 120Kohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 100000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
RK73B 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 110kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 110000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 110K, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2BTTD114J