Murata LQW18AN11NG00D
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 2% 100MHz 35Q-Factor 650mA 110mOhm DCR 0603 Paper T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页14 年前
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.21%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN11NG00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
Stock
20,679
Inductance
11 nH
11 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
650 mA
650 mA
DC Resistance (DCR)
110 mΩ
110 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 2% 100MHz 35Q-Factor 650mA 110mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 2% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 2% 100MHz 35Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.012uH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 2% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fixed Inductor 0603 11nH ±2% 650mA 110mΩ 6GHz 35@250MHz
Inductor, 11Nh, 6Ghz, 0.65A, 0603 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW18AN11NG00D