Murata LQW18AN11NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-0.72%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN11NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
20,679
Authorized Distributors
4
Inductance
11 nH
11 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
650 mA
650 mA
DC Resistance (DCR)
110 mΩ
110 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
Ind Chip Wirewound 11nH 2% 0603 Paper T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 6000MHz 0.11Ohm 0.011μH
100MHz 6GHz 650mA 35 11nH 110m¦¸ ¡À2% 0603 1.8mm*1mm
FIXED IND 11NH 650MA 0.11OHM SMD
INDUCTOR, 11NH, 6GHZ, 0.65A, 0603;