Littelfuse V300LA40CP
C-III Series - High Energy Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet10 页4 年前
Datasheet13 页8 年前
element14 APAC
HQonline
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.94%
备用零件
Price @ 1000
Stock
32,764
Authorized Distributors
6
Clamping Voltage
775 V
775 V
Max Surge Current
9 kA
10 kA
Energy
335 J
210 J
Voltage Rating (AC)
300 V
Voltage Rating (DC)
300 V
Capacitance
800 pF