Panasonic ERZ-E14A391
Varistor; MOV; 390V; 10KA; Disc; Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A391
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginIndonesia, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LittelfuseV20E300P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 300VRMS, 775V, 10000A, METAL OXIDE, 800PF, RADIAL
PanasonicERZ-E14A431
Varistor;MOV;430V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A431
PanasonicERZ-E14A471
Varistor;MOV;470V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A471
In a Bag of 5, EPCOS Advanced Series Disc Varistor 780pF 100A, Clamping 775V, Varistor 470V
TVS Varistor, 275 V, 350 V, B722 AdvanceD, 710 V, Disc 21.5mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV20E320P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 320VRMS, 840V, 10000A, METAL OXIDE, 750PF, RADIAL
描述
TVS Varistor, Surge Absorber, 250 V, 320 V, ZNR E14, 650 V, Disc 16.5mm
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 390V; Voltage Rating VAC: 250V; Voltage Rating V DC: 320V; Product Range: ZNR E14 Series; Clamping Voltage Vc Max: 650V; Varistor Case Style: Disc 16.5mm; Varistor Type: Zinc Oxide Non-Linear
Transient/Surge Absorber, 650V, Disc; Rango De Producto:Serie E14; Voltage Rating Vdc:320V; Corriente Máxima Transitoria @ 8/20Μs:10Ka; Modelo De Varistor:Disc 16.5Mm; Tensión Vc Max De Sujeción:650V; Energía Máxima (10/1000Us):275J |Panasonic ERZE14A391