Littelfuse TMOV20RP300M
775V 800pF@1kHz 250J 385V 300V 423V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Newark
Future Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+105%