Diodes Inc. SMBJ45A-13-F
Tvs Diode, 600W, 45V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ45A-13-F
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-67.34%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
53.75 V
52.65 V
52.65 V
Clamping Voltage
72.7 V
72.7 V
72.7 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
8.3 A
8.3 A
8.3 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BournsSMBJ54A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 60V 5muA 600W -55C~150C TJ
BournsSMBJ51A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 56.7V 5muA 600W -55C~150C TJ
BournsSMBJ58A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Diodes Inc.SMBJ58A-13-F
SMBJ Series 600 W 58 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ48A-13-F
Tvs Diode, 600W, 48V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ48A-13-F
Diodes Inc.SMBJ36A-13-F
SMBJ36A Series 600 W 36 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
描述
SMBJ Series 45 V 600 W SMT Uni-Directional Transient Voltage Suppressor - SMB
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 45V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONAL SMB 600W 45.0V ROHS 3K
8.3A 600W 72.7V 50V 45V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode Single Uni-Dir 45V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 45V
Diodes Inc SCT
TVS DIODE, 600W, 45V, UNIDIR, SMB;