Cornell Dubilier 150104J400EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页11 年前
Sager Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+58.14%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cornell Dubilier150104J250CB
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 100V PET 5% (5 X 11mm) Axial 100°C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150104J630FE
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150104K400EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
描述
Capacitor POLYESTER FILM 0.1UF 10%,; 10%, 400V; Dielectric Type:Metallized PET; Case /
Axial FILM CAPACITOR 150 200V 0.1muF ±5% 0.315Diax0.807L 8.00mmx20.50mm
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (8 X 20.5mm) Axial 125C Bulk
Film Capacitor Polyester Metallized 0.1uF 5% 400V Axial
150 Series 0.1 uF 400 V Axial Metallized Polyester Non Inductive Capacitor
Capacitor Polyester Film Film 0.1Uf 10%, 400V; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:400V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150104J400EC