Cornell Dubilier 150104J630FE
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Sager Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+1069%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date1998-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Film 0.1uF 100V PET 5% (5 X 11mm) Axial 100°C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150104J400EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150104J250CB
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierMMP6P1K-F
Axial FILM CAPACITOR MMP 250V 0.1muF ±10% 0.512W 0.315Tx0.906L 13.00mm 8.00mmx23.00mm
描述
Polyester Film Capacitor 0.1µF 630V PET 5% (8.5 x 28mm) Axial
Axial FILM CAPACITOR 150 630V 0.1muF ±5% 0.335Diax1.102L 8.50mmx28.00mm
Cap Film 0.1uF 630V PET 5%( 8.5 X 28mm) Axial 125C Bulk
150 Series 630 V 0.1 uF ±5 % Axial Metallized Polyester Film Capacitor
Capacitor;Metallized Polyester;Axial;0.1uF;630V;5% | Cornell-Dubilier 150104J630FE
CAPACITOR POLYESTER FILM FILM 0.1UF 5%,; CAPACITOR POLYESTER FILM FILM 0.1UF 5%, 630V; Dielectric Type:Metallized PET; Capacitor Case / Package:Axial Leaded; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(AC):-;
Capacitor Polyester Film Film 0.1Uf 5%, 630V; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:630V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150104J630FE