Vishay MKT1813410405R
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页3 年前
Datasheet13 页17 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.66%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
CAPACITOR PEN FILM, 0.1UF, 100V, 10%, AXIAL
Cornell Dubilier150104K400EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Cornell DubilierWMF05P1K-F
Film Capacitor, Polyester, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150104J400EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (7 X 19mm) Axial 100°C T/R
Capacitor, polyester (Mylar),100Nf,400Vdc,10-% Tol,10+% Tol |Vishay MKT1813410405R
CAPACITOR, FILM, MKT 100NF 10% 400VDC AXIAL ENCASED
FILM Capacitor, 0.1UF, 400V, AXIAL;